Informācija un tehnoloģijas

ADI Pieejas kontroles un servisa nodaļa  specializējas dažādu elektronikas un identifikācijas karšu pielietojumu projektēšanā, izstrādāšanā un realizācijā, kā arī realizēto projektu uzturēšanā un servisa apkalpošanā.

Šajā sadaļā dota papildus informācija par mūsu izmantotajiem produktiem un tehnoloģijām, kas var palīdzēt precīzāk noformulēt Klienta vēlmes un prasības Sistēmu izstrādei.

Sadaļā doti papildus paskaidrojumi par:

  • ID (identifikācijas) karšu izgatavošanu, dažādu mašīnlasāmo elementu izmantošanu
  • bezkontakta karšu un integrālo shēmu uzbūvi, iespējām un izmantošanu
  • kontakta viedkartēm un atmiņas kartēm

ADI ir pieredzējis partneris dažāda veida dokumentu izgatavošanas sistēmu izstrādē, nepieciešamās aparatūras komplektēšanā un piegādē, datu bāzu risinājumos un sistēmu uzturēšanā.

Šodien vairs nav ērti ievietot karti lasītāja spraugā. Daudz ērtāk ir to vienkārši tuvināt lasītājam. To veic bezkontakta kartes. Izmantojot drošu bezkontakta viedkarti Mifare® kā elektronisko maciņu, ir izveidota slēpotāju pacēlāju izmantošanas apmaksas sistēma, virkne citu sistēmu.

Droša klientu un bankas informācijas saglabāšana,  elektroniskā nauda un elektroniskais maciņš, elektroniskā identitāte, piekļuve datu bāzēm un e-paraksts – nekas no augstāk minētā  nav iedomājams bez plastikāta kartē iestrādātas integrālās shēmas – viedkartes.

Bauskas 58A-2, Rīga, LV-1004
tālr.: +371 67860094
fakss: +371 67605547
E-pasts: office@adi.lv
© Copyright 2019 ADI