Aperio pieejas kontroles risinājumi

Protokola konvertors ASSA ABLOY AperioTM sistēmai ļauj izmantot AperioTM vairumā pieejas kontroles sistēmu.

ADIS-A plate

Piedāvātais interfeisa-protokola konvertācijas modulis (ADIS-A) ļauj pieslēgt ASSA ABLOY AperioTM izpildiekārtas  praktiski jebkurai pieejas kontroles sistēmai, kas izmanto Vīganda (Wiegand)  lasītāja pieslēgumu, iegūstot praktiski pilnu abu sistēmu funkcionalitāti. Protokola konvertācijas moduli slēdz starp kontroles paneli un AperioTM HUB.

 

Pieslēguma struktūra

Kas ir AperioTM?

ASSA ABLOY AperioTM ir jauna bezvadu tehnoloģija, kura ļauj viegli aizvietot durvju mehānisko slēdzeni ar elektronisku slēdzeni kura ir integrēta pieejas kontroles sistēmā. AperioTM ievērojami samazina uzstādīšanas laiku, jo durvju tuvumā vairs nav nepieciešami vadi. Tai pat laikā AperioTM tehnoloģija spēj nodrošināt no datora vadītu tiešsaites  funkcionalitāti, kad informācija par pieejas atļauju/aizliegumu glabājas datora vadītās datu bāzēs, nevis pašās slēdzenēs.

AperioTM tehnoloģija pamatā paredzēta, lai papildinātu tirgū jau esošās pieejas kontroles sistēmas, radot tām jaunas iespējas un funkcionalitāti, uzstādīšanas efektivitāti. Tā rada iespējas uzstādīt pieejas kontroles lasītājus un izpildiekārtas tādās vietās, kurās agrāk tas nebija iespējams. AperioTM “sirds” ir īsas distances drošs bezvadu sakaru protokols, kas paredzēts, lai pieejas kontroles sistēmu sajūgtu ar AperioTM durvju elektromehānisko izpildmehānismu. Patlaban AperioTM ir iebūvēts Mifare karšu lasītājs, bet tuvākajā nākotnē būs pieejami varianti arī citām kartēm. Detalizētāka informācija par AperioTM ir sekojošā dokumentā, kā arī ražotāja mājas lapā.

Bauskas 58A-2, Rīga, LV-1004
tālr.: +371 67860094
fakss: +371 67605547
E-pasts: office[ at ]adi.lv
© Copyright 2016 ADI