Produkti un risinājumi

ADI ir virkne risinājumu un produktu, kuri ir jau gatavi uzstādīšanai/ieviešanai pie Klienta vai kuriem ir nepieciešama tikai neliela adaptācija Klienta specifisko prasību izpildei. Šajā sadaļā apkopota informācija par šādiem produktiem un risinājumiem.

ADI specializējas tādu elektronikas un elektrotehnisko risinājumu projektēšanā, izstrādē un izgatavošanā, kuru centrā ir identifikācijas kartes ar mašīnlasāmiem elementiem. Risinājumi ar viedkartēm un kriptografiski aizsargātām atmiņas kartēm parādīti sadaļā Plastikāta kartes un sistēmas. Tajā parādīts arī viens no lielākajiem projektiem - slēpotāju pacēlāju izmantošanas apmaksas sistēma, kurā izmantotas Mifare® kartes un tagi.

ADI ir izstrādājusi un gala lietotāji veiksmīgi izmanto dokumentu un identifikācijas karšu personalizācijas sistēmas, kuras ietver aparatūru datu iegūšanai (piemēram sejas attēlam, parakstam) un programmatūru personas datu ievadei vai sajūgšanai ar esošajām datu bāzēm, dokumentu un ID karšu personalizācijai, personalizācijas datu saglabāšanai datu bāzēs. Piedāvātie risinājumi parādīti sadaļā ID karšu risinājumi.

Bauskas 58A-2, Rīga, LV-1004
tālr.: +371 67860094
fakss: +371 67605547
E-pasts: office[ at ]adi.lv
© Copyright 2016 ADI